haber

Samsung SmartCam gece görüşlü güvenlik kamerası piyasaya çıktı.

Samsung’un Smart Cam adlı gece görüş özelliğine sahip hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen güvenlik kamerası piyasaya çıktı.

Samsung firmasının birçok farklı alanda üretim yapan bir şirket olduğunu biliyoruz. Samsung sadece farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirket olmakla kalmıyor aynı zamanda teknoloji sektöründeki ürünlerini de fazlasıyla çeşitlendiriyor. Öyle ki Samsung’un faaliyet gösterdiği alanlardan biri de güvenlik kamerası sektörü.

Güvenlik kameraları alanında da hızla ilerlemeye devam eden Samsung hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen yeni güvenlik kamerası Smart Cam’i piyasaya çıkardı. Full HD kayıt yapabilen Smart Cam aynı zamanda gece görüşü özelliği sayesinde tamamen karanlıkta bile başarılı çekimler yapabiliyor ayrıca kameranın hareket algılama motion özelliği de bulunuyor.

WiFi ile  bağlantı sağlayarak görüntülerini takip edebileceğiniz güvenlik kamerası SmartCam, şimdilik sadece 260 dolar fiyat etiketiyle BestBuy’da satılıyor. Tahminlere göre kamera ilerleyen dönemlerde diğer ülkelerde de satışa çıkacak.

Comments are closed